Konečně se dozvíte, proč jsem tady psala o rituálech přechodu do školky a do školy. Jeden z nejdůležitějších a nejzásadnějších okamžiků v životě ženy je moment, kdy se stane matkou.

Proto jsem své webové stránky nazvala prechodvmaminu.cz. Ženě se změní život o dvě stě stupňů, už není sama, je tu někdo o koho se musí starat 24hodin denně, nemůže už kdykoliv kamkoli odejít, je s děťátkem úzce napojena a tak to zůstane už po zbytek života.

Pro ženy je velmi léčivé když tuto životní roli vnitřně přijmou, dovolí si cítit jakékoli pochybnosti, které jsou s touto změnou spojené. Dovolí si nezvládat vše tak jako dřív, být nedokonalé ale zároveň nejlepší maminkou pro své miminko.

Nabízím vám ženy rituál, který se skládá z:

  1. Povídání si o pocitech, které jste prožívala v šestinedělí při sžívání s miminkem, pokud už chcete, můžeme otevřít i téma porod. K tomuto tématu se ale ženy někdy chtějí vrátit až s delším odstupem. Kvantovou terapií si můžete zpracovat vše co vás uvnitř tíží či bolí. Vše s čím nejste v souladu.
  2. Druhá část rituálu je zaměřena na tělo – dopřejete si masáž Pravka – je to tradiční jemná, ale intenzivní slovansko-ruskou masáž celého těla. Ženy se po ní cítí odpočinuté a vnímají v těle nastolování rovnováhy. Masáž umí rozproudit v těle všechny  tři hlavní tekutiny – krev, lymfu a žluč. Přispívá i k lepšímu trávení a peristaltice. Prochází se při ní všechna tři důležitá sakrální centra (kde jsou usazeny emoce a stres). Tím se doléčí, co se doléčit ještě má.  Laskavé dotyky na konci šestinedělí jsou sami o sobě velmi hojivé a hřejivé.
  3. Nakonec Vám poblahopřeji a uctím vaše tělo za zázrak „porozeníʺ miminka. Pronesu několik rituálních slov, které mi k Vám zrovna přijdou. Dostanete ode mě i dárek, jako památku na tento rituál a ocenění všeho, co jste zvládla.

Tento rituál doporučuji ženám na konci šestinedělí, jako závěrečný rituál uzavření období šestinedělí. Je to možnost, jak si zpracovat některé vzpomínky a emoce. Jak se nechat opečovat a hýčkat a taky se cítit přijatá a pochopená někým, kdo vám bude rozumět.

Rituál provádím v pohodlí vašeho domova.

Trvá přibližně 2-3 hodiny. Je fajn mít během rituálu zajištěné hlídání, ale samozřejmě možné mít i miminko u sebe a kojit.

Cena: 3500Kč.

Máte o rituál zájem? Stačí mi napsat:

Kontaktní formulář

Ženy také často vyhledávají rituálu zavinování (zavírání) kostí, ten ale ještě já nenabízím. Mohu vám na něj doporučit https://www.pruvodkyneritualy.cz/ritual-zavinovani-kosti/?fbclid=IwAR1nZl3Usjv8gg9yD5nVvz4DvlMY5eY2Ihztrq1HtDkXHH8j–tOCp5wciI

https://www.instagram.com/petraslesarova/