Jsem laktační poradkyní přirozeného kojení – podpořím vás v začátcích kojení, pomohu při obtížích a zodpovím vaše případné otázky. Věřím, že kojení je něco tak přirozeného, že kojit může 95% žen, které chtějí.

Doporučuji ženám se o kojení zajímat již před porodem a mít obrázek o tom, co bude po porodu následovat.

LAKTAČNÍ PORADENSTVÍ

Cena: 1100Kč (u Vás doma v délce 90-120 minut)

Jsem zastánkyní přirozeného kojení. Je to netechnický způsob kojení, který využívá schopnost samopřisátí s použitím vrozených reflexů. Miminko je samo aktivní a reguluje si tak lépe přísun mléka. Mohu vám doporučit ale i více kojících poloh a vy si zvolíte právě tu, která bude vyhovovat vám a vašemu miminku. Na ženu během poradenství nesahám. Nešteluji prsa a nedoporučuji byliny a podobné věci. Pomohu vám také při obtížích s kojením (ragády, zánět prsu, kvasinka, bolest při kojení apod.) Poradit vám i s ukončování kojení.

Umím ženu dostat do psychické rovnováhy pomocí kvantové terapie uvolnit bloky, které mohou být s kojením spojené. Věřím v to, že kojení je hodně o našem psychickém rozpoložení a taky především v hlavě.

Sama jsem odkojila dvě děti do jejich dvou let věku, tak vím jak moc je důležitá podpora.

Obě mé děti trpěly tichým refluxem. Kojení bylo tedy specifické v tom, že se nemohly přejídat a kojit stále na požádání. Odříhávání bylo na etapy a i hodinu po krmení. Mohu vám doporučit antirefluxní opatření a předat své zkušenosti.

https://www.prirozenekojeni.cz/co-to-je-prirozene-kojeni/

Mám zájem o konzultaci:

Mám zájem o konzultaci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.instagram.com/petraslesarova/