Chcete vědět, co se s ženou po porodu děje? Jak šestinedělí prožívá po psychické i fyzické stránce. Jak se na vše, co přijde po porodu připravit? Proč je fajn odpočívat a věci po porodu, co nejvíce delegovat. V e-booku se dozvíte, co žena po porodu přeje a po čem rozhodně netouží. Typy na to, co je dobré vařit a čemu se raději vyhnout. Jak probíhá kojení a jak vytvořit ideální podmínky, aby žena byla co nejvíce v pohodě, bez stresu. Jak se o sebe může žena po porodu starat. Jak může pečovat o své tělo, tak aby se co nejlépe zahojilo. Tak aby si nezpůsobila žádná větší poranění a cítila se dobře.

K e- booku dostanete i Plán na šestinedělí. Ano, i ten existuje  Hodně žen si píše porodní plán, kde si sepisují svá porodní přání, jaký by chtěly porod.

Ale co šestinedělí? To je období plné transformace, přechod v maminu je velkou změnou v životě ženy.

Pro nastávající maminky jsem vytvořila Plán na šestinedělí, kde si mohou postupně odškrtávat jednotlivé body, podle toho, jak chtějí své šestinedělí prožít.

Celý plán dostanete i ve verzi pro tisk.

Když byste se chtěla na cokoli zeptat, vyslechnout, jsem Vám k dispozici.

Nabízím živě konzultace v Hradci Králové a širokém okolí nebo online po Skypu či messengeru

Chcete šestinedělí prožít jinak? Kupte si můj e-book.

Přispějete tak na můj čas e energii do textu vloženou.

Stačí kliknout níže.

Vaše osobní údaje (jméno, e-mailová adresa) jsou u mě v bezpečí a budu (Petra Slesarová) je zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy. Ochrana-osobnich-udaju.pdf. Zde si můžete přečíst obchodní podmínky.

GoPay
GoPay
https://www.instagram.com/petraslesarova/