vidíte, jak vaše dítě blinká a vy nevíte, co s tím? Zmateně se koukáte na své utrápené miminko a nevíte co se děje? Jste unavená a zoufalá. Vaše miminko neustále brečí, odmítá stravu a má problémy se spaním. Možná jste už zkoušela všechno – návštěvy u lékaře, změnu mléka, různé polohy pro kojení. Ale zdá se, že nic nefunguje.

Dodnes si pamatuji, jak jsem byla zoufalá já. Hledala jsem informace, kde se dalo. Nechápala jsem proč je mé miminko tak nespokojené. Proč je neustále napjaté, prohýbá se do luku, nemůže usnout a když usne, tak je zase brzy vzhůru a pláče.

Vím, že každá z vás je unikátní, stejně jako vaše děti. Ale co když vám řeknu, že existuje cesta, jak to zvládnout? Cesta, která vede k hlubšímu pochopení sebe sama a vašeho dítěte. K novému způsobu, jak se vypořádat s blikáním, které vás tak vyčerpává. Možné odkryjete tajemství účinného řešení refluxu bez nutnosti léků či návštěv u lékaře.

Kdepak je ten slíbený mateřský ráj plný šťastných chvil s vaším miminkem? Možná si teď říkáte: „Všechno jsem udělala správně, proč se tedy nic nelepší?“ Ale co když je odpověď jinde? Co když je řešení něco, co jste dosud nepředpokládala? 👼

Máte to teď doma podobně?

Četla jsem a pátrala. Získala jsem mnoho užitečných informací z české i zahraniční literatury. Ve své praxi poporodní duly a laktační. I tam se s refluxem setkávám často.

Své zkušenosti jsem se rozhodla předávat dál. Aby už maminky nemusely pátrat a hledat informace na různých místech, všechny jsem je seskupila v jeden ucelený kurz.

Četla jsem a pátrala. Získala jsem mnoho užitečných informací z české i zahraniční literatury. Ve své praxi poporodní duly a laktační poradkyně podporuji maminky při sžívání s miminkem. I tam se s refluxem setkávám často.

Jenže není reflux jako reflux. Jaký je rozdíl mezi GER a GERD? Kdy je reflux fyziologický a kdy už je lepší vyhledat lékaře?

Své zkušenosti jsem se rozhodla předávat dál. Aby už maminky nemusely pátrat a hledat informace na různých místech, všechny jsem je seskupila v jeden ucelený kurz.

Cena za kurz: 2790Kč

Získáte tak více než 25 videí plných informací. Kurz je především přehledný a ucelený, tak aby byly všechny informace stručně a jasně na jednom místě.

1. Rozdíl mezi GER a GERD

2. Krmení miminka

3. Nošení

4. Spánek

5. Psychika maminky

a NAVÍC 3 bonusová videa

Jsem si plně vědomá toho, že maminka refluxového miminka nemá mnoho času sledovat videa. Proto mají všechny videa délku do 30minut. Kurz budete mít k dispozici ke shlédnutí rok od vašeho zakoupení.

Proč si online kurz Reflux u miminek koupit?

  1. Ušetřím vám spoustu času – budete mít ucelené informace pro péči o refluxové miminko.
  2. Získáte podporu a pochopení, kterou možná právě teď potřebujete.
  3. Dostanete mnoho užitečných rad a doporučení, která mohou pomoci.

Co se v kurzu dozvíte:

  • Jaký je rozdíl mezi GER a GERD, tedy fyziologickým jícnovým refluxem a gastroezofagealní chorobou.
  • Kdy můžete výrazně pomoci ke zlepšení vy a kdy se o reflux vůbec nejedná.
  • Ukážu vám odříhávací polohy a manipulaci s miminkem.
  • Uvidíte úlevové pozice a nošení miminka.
  • a mnoho dalšího.

Můj kurz je takovou mapou, která vás provede tímto údolím, bezpečně a s jistotou. Kurz, který jsem pro vás vytvořila je plný praktických rad a typů, které vám pomohou zvládnout blikání vašeho dítěte a navrátit vám klid a sebejistotu.

Nebudete v tom už sama.

Máte o kurz zájem? Stačí kliknout níže.

Details

Print Friendly, PDF & Email
https://www.instagram.com/petraslesarova/