Plavání PRO TĚHOTNÉ v bazénu v plavecké škole BUBLINKA v bazénu v ul. Drahoňovského 1709/2a, Hradec Králové 2 (poblíž hlavního nádraží)

PROČ V TĚHOTENSTVÍ PLAVAT:
  • Kurz plavání pro těhotné napomáhá uvolňovat napětí a stres.
  • Plavání dovede krásně zklidnit a zrelaxovat.
  • Plavání pomůže k vaší dobré fyzické a psychické kondici
  • Čekejte jemné protažení celého těla za doprovodu moderní hudby.
  • Plavání přispívá k úlevě od bolestí zad a kloubů, preventivně působí proti vzniku křečových žil a napomáhá relaxovat svaly pánevního dna před porodem.

Permanentka 4 lekce cena 1.160,- (platnost 1 měsíc, 1 možná náhrada nebo možnost převést jednu nevychozenou hodinu na batolecí plavání). Jednotlivé vstupné 310Kč lekce (to využívají spíše ženy, které už mají před porodem a neví jestli permanentku stihnou vychodit).

Zařazení do lekcí je průběžné, maximální počet účastnic je 7. Je možné se zapsat a jak se uvolní místo, tak se vám ozvu.

POZOR plaveme celé prázdníny a do kurzu je možné kdykoliv vplout.

Přihlášení je možné přes tento formulář:

https://forms.gle/EyAeWa9k6uuowNgC6

Plavání probíhá každé PONDĚLÍ v 17:00h. a v ÚTERÝ v 17:00h.

  • lekce trvá 1 hodinu (45 minut ve vodě + 15 minut možnost volného plavání s povídáním s dulou o všem co vás zajímá okolo šestinedělí a péče o miminko)
  • některé pojišťovny přispívají na těhotenské plavání
  • potvrzení od lékaře není nutné, ale doporučujeme vždy tuto aktivitu se svým lékařem konzultovat.
Pro koho není plavání vhodné:

Pro ženy v rizikovém těhotenství, u nichž se vyskytly zdrav. potíže – např. vysoký krevní tlak, předčasné kontrakce, otevírání děložního čípku či krvácení dělohy.

Nejčastěji mají maminky strach z různých infekcí nebo poševních mykóz. Bazén slouží pouze pro batolecí a těhotenské plavání a voda je přísně kontrolovaná. Pokud jste byla náchylná k infekcím již v době před otěhotněním, doporučuji použít např. tampón s probiotiky, případně speciální ochranné tampóny pro koupání napuštěny čistým vazelínovým olejem.

Stejně jako se vaše miminko roste a vyvíjí se ve vodě, přijďte si i vy dopřát komfort teplé vody.

Věřím, že se se mnou každá žena naladí na tu správnou vlnu.

Bude se na Vás těšit  Mgr. Petra Slesarová

Reference:

Těhotenské plavání bylo super. Krásně jsme protáhli, uvolnili i zrelaxovali tělo. Některá hodina byla svižnější jiná zase spíše zaměřená na protažení. Dostávali jsme spoustu užitečných rad, třeba jak si uvázat rebozo, jak cvičit při bolesti zad, kyčlí či žeber atd.. Na konci každé lekce jsme měli 15 minut na různé dotazy.

Veronika Dašková

Těhotenské plavání s Péťou jsem si moc užila, zrelaxovala jsem tělo i mysl a opečovala jak sebe, tak miminko. Prima bonus je povídaní si na určité téma po lekci a sdílení důležitých informací. Doporučuji všem nastávajícím maminkám!“

Katěřina Vojtová

Absolvovala jsem kurz těhotenského plavání s Petrou a byla jsem naprosto spokojena. Pohyb byl ve vodě příjemný a žádoucí s bříškem. Rozhodně doporučuji ???

Michaela Šebrle

https://www.instagram.com/petraslesarova/