Cena: 1000Kč (cca 90 minut)

Jedná se o skvělý nástroj k péči o ženské tělo – je to tradiční jemná, ale intenzivní slovansko-ruskou masáž celého těla. Doporučuji ženám na konci šestinedělí, jako závěrečný rituál a uzavření období šestinedělí (místo rituálu uzavírání kostí). Ženy se po ní cítí odpočinuté a vnímají v těle nastolování rovnováhy. Masáž umí rozproudit v těle všechny  tři hlavní tekutiny – krev, lymfu a žluč. Prochází se při ní všechna tři důležitá sakrální centra (kde jsou usazeny emoce a stres). Přispívá k lepšímu trávení a peristaltice. Laskavé dotyky na konci šestinedělí jsou sami o sobě velmi léčivé.

Masáž probíhá u vás v pohodlí domova. Nemusíte nikam chodit, po dobu masáže můžete mít miminko i u sebe a případně ho i nakojit.

Recenze klientek:

U Péti Slesarové jsem využila možnosti celotělové masáže „pravka“. Cítila jsem se krásně opečovaná, uvolněná, odpočatá- přeji takovou péči každé ženě;) PS: Neodkládejte to a dopřejte si;)

Kamila Linhartová – Kormidlo rozvoje pro podnikatelky

U Péti jsem byla na masáži po šestinedělí a byl to krásný zážitek plný jemných doteků.  Péťa má v rukách úžasný cit. Tuto masáž moc doporučuji bylo mi po ní moc hezky. 

Ivana Kolbabová – Reality se ziskem

Mám zájem o masáž:

Kontaktní formulář

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

https://www.instagram.com/petraslesarova/